Yükleniyor...
KURUMSAL

Hakkımızda

TARİHÇE
ARS İnşaat 3 kuşaktır, dönemin standartlarına ve koşullarına uygun, Kayseri'nin kent imajına katkı sağlayan modern yaşam alanları üretmektedir. Genç ve dinamik kadrosuyla yenilikleri sürekli takip eden ARS İnşaat, geçmişinden aldığı güç ile gelecekte fark yaratan, özgün ve kullanılabilir projeler üretmeye devam edecektir.

MİSYON
Bulunduğumuz bölge olan Kayseri'nin yaşam koşullarını göz önüne alarak, yaşamı kolaylaştıran ve insanların memnuniyetini sürekli kılan projeler üretmek.

VİZYON
Geçmişimizden gelen deneyim ve bilgiyi, günümüz teknolojisi ve nitelikli insan kaynağı ile harmanlayarak, Kayseri'nin kent imajına katkı sağlayacak ve insanların mutlu bir hayat sürmesini sağlayacak konutlar üretmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Gerçekleştirdiğimiz her projemizde sağlamlığı ve güvenilirliği ön planda tutarak birinci sınıf inşaat kalitemizden ödün vermemek. Dünya inşaat sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan yenilikçi kadromuzla ülkemizde inşaat sektörüne katkıda bulunmak. İnsana ve çevreye saygı anlayışımızı tüm iş süreçlerimizin odak notkası haline getirmek. Müşteri memnuniyetini sürdürülebilir hale getirmek.